Možnost půjčky v insolvenci

Vyplňte nezávaznou online žádost a získejte až 170 000 Kč ihned bez zbytečných poplatků

Možnost půjčky v insolvenci

Fresh Půjčka je ideální volbou pro všechny, kteří potřebují rychlé peníze. Hlavní výhody půjčky jsou:

Jasné podmínky

Půjčka je bez skrytých poplatků a bez zbytečného papírování. Peníze můžete využít na cokoliv a bez udání účelu.

Rychlost sjednání půjčky

Vyplnění žádosti by vám nemělo zabrat více než 5 minut. Peníze jsou odeslány ihned po schválení na váš bankovní účet.

Dostupnost půjčky

Půjčka je určena osobám se stálým zdrojem příjmu, pro zaměstnance, důchodce i osoby samostatně výdělečně činné.

Parametry půjčky

Výše půjčky od 500 Kč do 170 000 Kč. Splatnost 12 až 84 měsíců. Výhodné podmínky splácení a nízký úrok.

Získejte rychlou půjčku ještě dnes

Pokud máte zájem o půjčku, vyplňte nezávaznou žádost. Zástupce společnosti se vám ozve a projedná s vámi detaily.

Požádat o půjčku do 170 000 Kč Požádat o půjčku do 4500 Kč

Co říkají klienti?

  • Radoslav S., 44 let

    Chci poděkovat týmu Fresh Půjčky za pomoc při získání půjčky. Vše proběhlo do hodiny a bez problémů.


    Hodnocení: 5/5
  • Hana a Petr D.

    Potřebovali jsme vyřešit rychle opravu bytu, děkujeme za poskytnutí rychlé půjčky v krátké době na účet a vřelý přístup. Splnili jste naše očekávání.


    Hodnocení: 4/5

Poslední žádosti

Dnes požádalo o půjčku klientů

Jméno Čas Částka
Roman M. 18:32 18 000 Kč
Tomáš S. 18:10 68 000 Kč
Timea P. 18:03 22 000 Kč
Silvia P. 17:12 108 000 Kč

Možnost půjčky v insolvenci

V současné době se neustále zvyšují nároky klientů na úvěrové produkty a požadována je zejména stále větší rychlost, flexibilita a jednoduchost vyřízení. Odzvonilo dobám, kdy jste museli půjčku vyřizovat nekonečně dlouho, shánět hromady potvrzení a běhat po pobočkách. Rychlé nebankovní půjčky vám přinášejí možnost získat i vysokou finanční částku z pohodlí domova, často během několika hodin. K vyřízení přitom často stačí jen doklad totožnosti. Možnost půjčky v insolvenci patří mezi nebankovní produkty, které dnes dosahují velmi vysoké úrovně, a pokud si zvolíte ověřeného poskytovatele, můžete získat produkt i kvalitnější, než jsou úvěry bankovní.

Možnost půjčky v insolvenci patří k nejoblíbenějším svého typu. Tento úvěr v sobě kombinuje rychlost a dostupnost nebankovních půjček s výhodností a vysokou spolehlivostí. Pokud vás děsí složité smlouvy a neprůhledné podmínky týkající se splácení, úroků, poplatků a podobně – nebankovní online půjčka vás jistě velmi mile překvapí. Podmínky jsou zcela transparentní a vy budete okamžitě přesně vědět, na kolik vás půjčka vyjde a zda si ji můžete dovolit.

Tato půjčka je navíc snadno dostupná pro kohokoli, kdo má alespoň nějaký pravidelný měsíční příjem (nemusí jít pouze o příjem ze zaměstnání) a můžete ji získat prostřednictvím internetu. Stačí vyplnit nezávazný formulář na těchto stránkách a budete kontaktováni obchodním zástupcem společnosti, se kterým vytvoříte žádost odpovídající vašim představám. Peníze vám poté budou doručeny až domu, a to v hotovosti.

Detaily půjčky

Ať už potřebujete peníze na cokoli, je tu pro vás elegantní a efektivní řešení v podobě rychlé online půjčky. Jde o nebankovní online úvěr, který vám kdykoli poskytne částku 500 až 170 000 Kč a na cokoli!

Nepotřebujete žádná potvrzení ani jiné dokumenty, nečeká vás chození po pobočkách, prověrky vaší schopnosti splácet a nekonečné čekání na schválení a udělení úvěru. Vše proběhne v maximální rychlosti a jednoduchosti. Stačí vám pouze doklad totožnosti a vůbec nemusíte odcházet z domů. Jen vyplníte nezávazný kontaktní formulář, který můžete nalézt přímo na těchto stránkách, a budete kontaktováni obchodním zástupcem společnosti, který vám podá podrobné informace a v případě vašeho zájmu s vámi vytvoří žádost, tak aby půjčka co nejlépe a nejvýhodněji vyřešila vaši situaci. Jedná se o velmi flexibilní produkt a řešení je značně individuální, takže můžete skutečně získat půjčku na míru. A co potom? Peníze vám budou v hotovosti doručeny až domů v čase, který si zvolíte.

Online půjčka je bez ručitele, jedinou podmínkou získání je pravidelný měsíční příjem. Tento úvěr je však vhodný nejen pro zaměstnané osoby a osoby samostatně výdělečně činné, ale také například pro zájemce pobírající invalidní či starobní důchod nebo například rodičovské příspěvky nebo mají jiný specifický druh příjmu.

Časté otázky

Jak si mohu o půjčku zažádat?

Na našich stránkách se nachází nezávazný kontaktní formulář, po jehož vyplnění budete telefonicky kontaktováni zástupcem společnosti. Tento pracovník vám vysvětlí vše, co budete potřebovat vědět, a pokud vás nabídka zaujme, vypracujete s ním žádost. Peníze vám poté budou doručeny až domů.

Jaké jsou úroky a RPSN půjčky?

Půjčka je značně flexibilní produkt a žádosti jsou posuzovány individuálně podle možností a požadavků konkrétního klienta. Vše o výši úrokové sazby a RPSN se dozvíte během telefonického hovoru s obchodním zástupcem po odeslání kontaktního formuláře nacházejícího se na těchto stránkách.

Kolik si mohu půjčit?

Půjčka poskytuje částky 500 – 170 000 Kč splácené pravidelnými měsíčními splátkami.

Na co mohu finanční prostředky z půjčky použít?

Jde o neúčelovou půjčku, a získané prostředky tudíž můžete použít zcela libovolně.

Budu potřebovat ručitele?

Ručitel obvykle vyžadován není. Pouze v případě žadatelovy nízké schopnosti splácet je požadován spoludlužník.

Mohu půjčku získat, i pokud mám zápis v registru dlužníků?

Ano. Zápis v Centrální databázi dlužníků rozhodně nemusí být důvodem pro zamítnutí žádosti. Poskytovatele zajímá pouze váš aktuální finanční stav.

Pro koho je půjčka vhodná?

Půjčka je určena zejména zaměstnaným osobám a OSVČ, ale také důchodcům nebo například ženám na mateřské dovolené.

Jaké doklady budu potřebovat k vyřízení půjčky?

Potřebovat budete občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, což může být například rodný list nebo cestovní pas.

Na závěr

Půjčka je v současné době velmi oceňovaná a vyhledávaná. Za svůj úspěch vděčí velmi individuálnímu přístupu k řešení finanční situace žadatele, flexibilitě, rychlosti, úplné transparentnosti podmínek a snadné dostupnosti – což jsou vlastnosti, které soudobý klienti na úvěrech požadují.

Tento produkt můžete získat z pohodlí svého domova během velmi krátké doby. Žádost vám nepřekazí ani případný záznam v registru dlužníků a vyhnete se otravnému papírování a různým procesům, které provázejí vyřizování žádosti o mnohé jiné úvěry.

Půjčit si přitom můžete vysoký obnos až 170 000 Kč. Peníze můžete použít na cokoli! V případě dostatečné bonity není dokonce vyžadováno žádné zajištění úvěru.